• Základná škola s materskou školou

komunikujem so serverom, počkajte prosím

Nedeľa 11. 4. 2021

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
Meno*:
Priezvisko*:
Váš e-mail*:
Vaše otázky, pripomienky*:
Opíšte prosím text z obrázka*:
komunikujem so serverom, počkajte prosím
* takto označené polia sú povinné

• ZŠ s MŠ oznamuje, že od 12.4.2021

bude prevádzka ZŠ aj MŠ nasledovne:

Prezenčne pre žiakov 1. stupňa ZŠ a detí v MŠ

Za podmienok: čestné vyhlásenie + negatívny test jedného rodiča

Žiaci 2.stupňa pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

O termíne nástupu žiakov 2. stupňa do školy a termínoch testovania žiakov Vás budeme informovať.

Testovanie na COVID-19 sa bude konať :

• v Brvništi v piatok 09.04.2021 v čase od 15.00 hod.do 20.00 hod. v kultúrnom dome.Prestávka bude v čase od 18.30
  • Zápis detí do materskej školy Brvnište

Základná škola s materskou školou, Brvnište 388 oznamuje, že

zápis detí do materskej školy Brvnište na školský rok 2021/2022 sa uskutoční:

od 1. mája 2021 do 15. mája 2021

Žiadosť o prijatie do MŠ Brvnište prosíme doručiť

• Osobne do schránky školy ( umiestnenej pri vchode)
    • Poštou na adresu Základná škola s materskou školou, Brvnište 388, 01812 Brvnište
    • Elektronicky na adresu zsmsbrvniste@gmail.com

Dieťa sa do materskej školy prijíma na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu.

• Zápis do 1. ročníka ZŠ Brvnište pre šk. rok 2021/2022

Zápis do 1. ročníka ZŠ v Brvništi sa pre šk. rok 2021/2022 uskutoční bez osobnej prítomnosti dieťaťa od 01.04 . 2021 do 30. 04. 2021, a to prostredníctvom:

• pošty - zaslaním žiadosti o prijatie a zápisného lístka na adresu školy
    • poštovej schránky na budove základnej školy
    • V prípade potreby osobne (zákonný zástupca bez dieťaťa – 19. 04. 2020 v čase od 12:00 do 15:00 hod. a 26.04. od 13:00 do 14:00 hod za zvýšených hygienických opatrení zaslaním do elektronickej schránky prostredníctv
  • Vážení rodičia, od 29.3.2021 bude ZŠ aj MŠ v prevádzke za nezmenených podmienok ako doteraz . V prevádzke je aj ŠKD a školská jedáleň .

Podmienkou nástupu žiaka 1. stupňa ZŠ do školy aj škôlky je negatívny test na COVID-19 jedného rodiča ( priniesť kópiu k nahliadnutiu) a čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti (poprosíme rodičov, aby do čestného vyhlásenia dopísali aj dátum vykonania testu, prípadne výnimky).

O prípadných zmenách v prevádzke Vás budeme informovať.

verzie na stiahnutie potvrdenia o bezinfekčnosti:

• 2 % DANE

VENUJTE AJ V TOMTO ROKU SVOJE 2 % DANE

NA PODPORU VZDELÁVANIA DETÍ V NAŠEJ ŠKOLE

Vážení rodičia,
    chceme srdečne poďakovať za Vaše 2 % za kalendárny rok 2019 a Vašu snahu podporiť nás i týmto spôsobom. Za kalendárny rok 2019 ste v roku 2020 venovali prostredníctvom Vašich 2% Združeniu pre deti ZŠ Brvnište
    1769,50 €.

Vaše príspevky využívame na nákup učebných pomôcok , knižných titulov, na skvalitnenie vzdelávania detí , odmien pre žiakov, darčeky k Medzinárodnému dňu detí na Mikuláša...

Aj v tomto kalendárnom roku môžete prispieť našim deťom svojimi 2 %, postup nájdete TU.

• Vážení rodičia a žiaci,

v prípade, ak naša škola prejde na dištančné (online) vzdelávanie, online výučba bude prebiehať cez MS Teams. Preto si prosím pozrite a vyskúšajte prihlásenie do tohto systému podľa VIDEA.

Heslá dostali Vaše deti na papierikoch od triednych učiteliek.

Ďakujeme za spoluprácu a veríme, že sa v prostredí školy budeme stretávať aj naďalej.

• „Vitaj v našej škôlke milý Mikuláš.“ Touto piesňou vítali detí z mš Mikuláša, ktorý im priniesol balíčky. Sladkosti si museli zaslúžiť recitovaním básní a slušným správaním. Ďakujeme za balíčky, ktoré zabezpečil Obecný úrad v Brvništi v spolupráci so ZŠ Brvnište.

• Aj keď je žiakov v školských laviciach pomenej, na prvom stupni máme veľa poslušných žiakov. Preto sa Mikuláš rozhodol, že aj tento rok k nám zavíta a poteší naše deti nejakými sladkosťami. Deti mu za to zarecitovali básničky, povedali modlitbičky a dokonca zaspievali slovenské aj anglické pesničky. Ďakujeme Mikuláš.

• Vážení rodičia, sme si vedomí, že máte niekedy otázky, ktoré je nutné riešiť osobne, preto Vás chceme poprosiť, aby ste rešpektovali a riadili sa nasledovnými pokynmi:

1. TERMÍN KONZULTÁCIE JE POTREBNÉ SI DOHODNÚŤ VŽDY VOPRED TELEFONICKY.
    2. VSTUP DO BUDOVY JE PRE VEREJNOSŤ A RODIČOV BEZ PREDCHÁDZAJÚCEHO OHLÁSENIA ZAKÁZANÝ.
    3. NIE JE DOVOLENÉ RUŠIŤ UČITEĽOV POČAS VÝCHOVNO - VZDELÁVACIEHO PROCESU A POČAS PRESTÁVOK!

Pravidelné konzultačné hodiny učiteľovkaždú stredu od 13:30 - 14:30.

Pravidelné konzultačné hodiny vedenia školy sú každý pracovný deň od 7:00 - 8:00 a od 13:30 - 15:00.

• Základná škola s materskou školou
    Brvnište 388, 018 12 Brvnište